Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

guterres

 

President Alar Karis kohtus New Yorgis ÜRO peasekretäri António Guterresega, et arutada peasekretäri raportit „Meie ühine tegevuskava“ ÜRO eesmärkide elluviimiseks, kliimamuutusi ja Eesti keskkonnaandmete algatust (DEAL), mille eesmärk on teha keskkonda puudutavad kvaliteetsed andmed kõigile hõlpsasti kättesaadavaks.


Riigipea kutsus ka peasekretär Guterrese järgmisel aastal Eestisse.


„Mul on hea meel, et peasekretär on seadnud oma tuleviku eesmärkideks keskendumise inimõigustele, soolisele võrdõiguslikkusele, noortele, kliimale ja digitaalsele koostööle. See lubab ÜRO-l paremini reageerida üleilmsetele väljakutsetele ning viia ellu kestliku arengu eesmärke,“ lausus riigipea.


Välisministeeriumi tekst ja foto

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo