Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

Sel aastal jõuavad iseseisvuspäeva, 24. veebruari õhtul Eesti inimesteni traditsioonilised riigipea kõne ja kontsertetendus, mida Eesti Rahvusringhääling vahendab kodudesse Estonia teatrimajast. Eesti Televisiooni tähelepanu on eriprogrammina tublidel inimestel, kes on andnud oma panuse, et Eesti elu paremaks muuta.

 

Vabariigi aastapäeva eel tunnustatakse riiklike teenetemärkidega neid tublisid inimesi, kes on oma töö ja pühendumusega aidanud muuta Eesti elu paremaks ning ka Eesti sõpru, kes on andnud panuse koostöö edendamisse.


Teleülekande vahendusel Eesti inimeste kodudesse jõudva vabariigi aastapäeva kontsertlavastuse kontseptsiooni keskmes on eestlane kui küsiv inimene.

 

Etendusele pakub rikkalikult ilmestavat ainest ka Eesti heliloojate looming.


„Eesti sünnipäeval jõuab traditsiooniliselt inimesteni teleülekande vahendusel meie parimate loominguliste jõudude poolt just selleks õhtuks loodud kontsertetendus.

 

Sel korral on lavastuse keskseks teljeks inimene oma igapäevaste ja igavikuliste küsimustega.

 

Küsimuste esitamine on meie elu lahutamatu osa, mis viib edasi näiteks nii teaduses kui ka aitab mõtestada maailma meie ümber ning iseend selles.

 

Ja viimasel ajal näib küsimusi aina juurde tulevat.

 

Kindlasti on lavastuses palju nii äratundmisrõõmu kui ka uut mõtteainet, seda saatmas suurepärane eesti muusika,“ selgitas presidendi kultuurinõunik Rasmus Puur kontsertetenduse ideed.

 

VES/ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo