Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

27271

 

President Alar Karis kirjutab oma Facebooki lehel kohtumisest uue majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi asekantsleri Luukas Kristjan Ilvesega (president Toomas Hendrik Ilvese pojaga).


“Tass kohvi majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi äsja ametisse asunud digiarengu asekantsleri Luukas Kristjan Ilvesega viis meid nii e-riigi sügavustesse, IT-hariduse kõrgustesse kui ka küberjulgeoleku tagakambritesse.

 

Ütlen ausalt: kohati peab pingutama, et asekantsler Ilvese kiire, täpse ja sõnumitiheda jutu- ja mõttelõngaga sammu pidada.

 

Mulle näib, et digi-Eestil võib olla hea tulevik, kui seda veavad Ilvese tüüpi inimesed, kelle seljatagust toetab praegune ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt.

 

Jõudu tööle, Luukas Kristjan Ilves!”


Allikas: President Alar Karise Facebooki leht

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo