Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

koolipere

Ilusal septembri pärastlõunal kogunes Bostoni Eesti Kooli koolipere uue õppeaasta alustamiseks. 

 

Möödunud pühapäeval alustas Bostoni Eesti Kool taas uut õppeaastat.


Kui kevadel toimusid kokkusaamised värskes õhus Purgatory Chasm pargis, siis nüüdseks on koolipere tagasi North Chelmsfordis, kus tunnid toimuvad nii siseruumides kui ilusa ilma korral laudade ääres õues.


Esimesel koolipäeval oli kohal oli üle 24 osaleja erinevatest Massachusetts’i piirkondadest, Rhode Islandilt ja Maine’st.

 

Hea Eesti kombe kohaselt võeti kooliaasta vastu pidulikult—õpetajatele kingiti lilli, söödi torti ning tutvustati kõiki osalisi.


Üsna suure osalejate arvu tõttu on Bostoni Eesti koolis sel aastal kuus erinevat klassi alates 2 aastastest kuni täiskasvanuteni.

 

Vaatamata erinevatele keeletasemetele toimub igal koolipäeval pärast tunde nüüdseks juba traditsiooniline kooslaulmine.

 

Tänu praeguste koolijuhtide Triin Vallaste ja Jeffers Engelhardt’i suurepärasele muusikalisele taustale on laulude repertuaar muutunud kaasaegsemaks ning lisaks juba populaarsele Curly Stringsi “Kauges Külas” (2014) palale on värske uuendusena — ja võibolla isegi maailmas esmakordselt koorilaulu žanris — lisandunud Aropi “Kiki Miki” rap (2017).


Sel õppeaastal kohtub kool seitsmel pühapäeval—12. ja 19. septembril, 3. ja 17. oktoobril, 7. ja 21. novembril ning 5. detsembril.


Andres Sevtsuk

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo