Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

kaili

Kui suured sõidavad vahel seenele, siis väike Kaili käis kiivriga kõrvitsal.

 

Kes sündis? Kaili Evelin Hildebrandt


Kus ja millal sündis? 17. veebruaril 2021 Toronto St. Joseph’s Health Centre'is – samas haiglas, kus ema Kristiina ja vanaema Linda ka sündisid.


Kellele sündis? Ema Kristiina Kai (n. Nieländer) Hildebrandt ja isa Brian Robert Hildebrandt.


Vanavanemad: Emapoolsed on Vanaema Linda Nieländer (n. Toop) Torontos ja Vanaisa Lembit Nieländer Eloras. Isapoolsed vanavanemad on Grandma Cynthia Roberts ja Grandpa Bruce Hildebrandt, kes elavad Fonthillis, Niagaras.


Kuidas laps endale nime sai? Kirjeldab ema Kristiina: "Soovisime valida nime, mis sobiks eesti keeles ja oleks lihtne inglise keeles öelda. Nimekirjad olid pikad. Mulle on alati meeldinud “Kai” nimed – Kai, Kaia, Kaidi, Kaisa jt. Vanaema Linda seletas, et nimi Kaili oli üks lemmikutest, kui vanem vend Peeter oleks sündinud tüdrukuna.

 

Perre oli ikka nimi Kaili oodatud. Ja kuna see meeldis tulevasele isale ka, siis meile sobis. Inglise keeles on lihtne hääldada “Kylie.” Evelinist pole mingit lugu, lihtsalt ilus nimi.


Elame Kailiga Hamilton, Ontarios, kuhu kolisime kui ta oli 4-kuune.

 

Suvel sai ta kohtuda onu Peetri ja tädi Kärdi poistega – kaksikud Lennart ja Taavi, kes tulid Eestist esimest korda külla.

 

Kahjuks pisisugulased on nüüd kodumaal tagasi, aga vähemalt Niagaras elavad isa Brian'i õe kaksikud Zach ja Hailey!

 

Meie väike pere peab esimesi jõule omas uues kodus, kus Kaili saab esimest korda tuttavaks jõuluvanaga, kuna ta ise on meie väike päkapikk."


***
Pisistatistikat: Hetkeseisuga on eesnimi Kaili 623 naisel ja tüdrukul Eestis. Kõige populaarsem on see nimi vanuserühmas 40–44. 2021. aasta 1. jaanuari seisuga ja siiamaani kannab eesnime Evelin 1651 naisterahvast Eestis. Neidki on kõige rohkem vanuserühmas 40-44, aga ka tirtsudest daamideni.

 

Kui olete hiljuti abiellunud või saanud lapse ja soovite seda rõõmu laiali pillutud kaasmaalastega jagada, andke teada meiliaadressil ( This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ), nende rubriikide koostajale Riinale, kes paneb kokku teie loo.

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo