Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

jarvi

Paavo Järvi    Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

 

Klassikalise muusika ajakiri Gramophone jagas traditsioonilisi auhindu 11 kategoorias. Dirigent Paavo Järvi pärjati koos Frankfurdi raadio sümfooniaorkestriga parima orkestriteose kategoorias.


Parimaks orkestriteoseks tunnistati Paavo Järvi ja Frankfurti raadio sümfooniaorkestri album "Franz Schmidt Complete Symphonies".


Ajakiri rõhutas, et salvestisega pööratakse Franz Schmidtile (1874–1939) ja tema neljale sümfooniale väärilist tähelepanu ning tegemist on suure tunnustusega Austria heliloojale, kelle tööd on nüüd taas suurema huvi all.


Schmidti nimetatakse ka Järvide perekonna lemmikuks, kuna tema muusikaga on töötanud lisaks Paavole ka Kristjan ja Neeme Järvi.


ERR

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo