Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

johannes

Tokyo olümpiamängudel oli kümnevõistluses eestlastest parim Johannes Erm, kes sai enda olümpiadebüüdil 8213 punktiga 11. koha. Teistest eestlastest sai Maicel Uibo 15. ja Karel Tilga 20. koha. Kergejõustikukuningaks krooniti kanadalane Damian Warner olümpiarekordi 9018 punktiga.
Eesti Rahva Muuseum ehk lühendatult ja rahvasuus ERM, kirjutas oma Facebooki lehel 8. augustil: "2020. aasta OM on kohe ajalugu. Ajalugu tegi ka Johannes Erm, kes lisaks isiklikule saavutusele aitas ka ERMil laias maailmas kaks päeva pildil olla. Aitäh! Nii hea turunduse eest on Johannesele ERMi kõigi näituste külastamine kogu perega terve aasta jooksul prii. Tule või mitu korda!
Foto: uudised.err lehelt (Karli Saul)

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo