Sisene kasutajana

Anneta TNP Toetusfondi

Toeta siin Vaba Eesti Sõna!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Otsing

Digiteeritud eesti ajalehed

digilehed

42 nanci ristlaFotol Nanci Ristla   Foto: Õhtuleht

 

21. septembril sõideti selle hooaja viimane Eesti autoringraja meistrivõistluste etapp. Vormel Scandic klassis tegi ajalugu Nanci Ristla, kes on esimene naissportlane, kes tulnud vormeliga Eesti meistriks.
Vormel Scandic klassis oli stardis ka tänavu juba BMW 325 meistritiitli kindlustanud Raimo Kulli, kes näitas meistrile väärilist kiirust ka vormeliroolis, kui võitis kvalifikatsiooni ja mõlemad võidusõidud ning tema nimele jäi ka mõlema sõidu kiireim ring.

Mõlemas sõidus oli teine Nanci Ristla ja kolmas Erko Vallbaum. See tähendas, et Nanci Ristla tuli Vormel Scandic Eesti meistriks ja tegi sellega ajalugu.
Hõbe kuulub Erko Vallbaumile ja kolmandaks tuli Raimo Kulli, kellega sama summa punkte kogus avaetapil  Martin Rump. Sellisel juhul, kui kõik võrreldavad kohad on võrdsed, loeb see, kes oli parem viimasel etapil. Seega pronks Raimo Kullile.

ÕL

Tellimine

"Vaba Eesti Sõna" PDF-i täisversioon on tasuline. Kasutajakonto saamiseks tuleb täita tellimus. Maksmise ja tellimise info vaata sisukorrast Lehe tellimine. Tasuda saate krediitkaardiga PayPal'i kaudu siit.

Full PDF version of the paper costs $60 per year. To open your account, please click for more info Lehe tellimine. You can pay directly through PayPal. This is the safer, easier way to pay online.

Toeta ajalehte

Toeta siin Vaba Eesti Sona!

Donate here to Vaba Eesti Sõna!

Eesti Rahvuskomitee

eanc logo

NY Eesti Maja

em logo

Eesti Abistamiskomitee

erc logo

Järvemetsa Fund

2014 metsavaim

ESFUSA

eutf logo

Eesti Arhiiv USA's

eausa logo

LA Eesti Maja

laem logo

Kanada Metsaülikool

metsaulikool logo